Polska, denar, 1554

Polska, denar, 1554

Polska, denar, 1554

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:20:00
349031
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Elbląg, denar, 1554, Elbląg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, blask menniczy
Literatura: CNCE 231, Kop. 7098 (R4), Pfau 207, Tyszkiewicz 12 mk

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 197

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  280 zł
4)  250 zł
5)  165 zł
6)  160 zł
7)  150 zł