Polska, półgrosz, 1551

Polska, półgrosz, 1551

Polska, półgrosz, 1551

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:17:40
349413
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1551, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA46-13 (R), Kop. 3243 (R1)

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 130

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  90 zł
6)  80 zł