Polska, półgrosz, 1550

Polska, półgrosz, 1550

Polska, półgrosz, 1550

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:17:20
349412
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1550, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA45-13, Kop. 3242

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 150

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  105 zł
7)  85 zł
8)  75 zł