Polska, półgrosz, 1548

Polska, półgrosz, 1548

Polska, półgrosz, 1548

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:16:40
349410
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1548, Wilno, końcówki napisów LI / LITVA, odmiana z arabską cyfrą 1 w dacie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA38-12, Kop. 3240

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 97

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  65 zł