Polska, półgrosz, 1547

Polska, półgrosz, 1547

Polska, półgrosz, 1547

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:16:20
349409
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz, 1547, Wilno, końcówki napisów L / LITVA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA33-12, Kop. 3239

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 141

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  60 zł