Polska, szeląg, 1530

Polska, szeląg, 1530

Polska, szeląg, 1530

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:08:20
348994
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, szeląg, 1530, Elbląg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, nieco niedobity, ale bardzo ładny
Literatura: CNCE 85, Kop. 7073, Pfau 142

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 234

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  520 zł
4)  400 zł
5)  360 zł
6)  280 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  190 zł
10)  180 zł
11)  120 zł