Polska, półgrosz, 1509

Polska, półgrosz, 1509

Polska, półgrosz, 1509

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:07:00
349013
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - monety koronne, półgrosz, 1509, Kraków
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, wyraźny blask menniczy
Literatura: Kop. 410, Kurp. (1506-73) 27 (R)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 366

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  190 zł
7)  185 zł
8)  175 zł
9)  165 zł
10)  160 zł
11)  150 zł
12)  110 zł
13)  100 zł
14)  95 zł
15)  90 zł