Słowianie, denar, 1045–1055

Słowianie, denar, 1045–1055

Słowianie, denar, 1045–1055

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:01:00
348862
Opis: Słowianie - Słowiane Połabscy, denar, 1045–1055, Aw: Krzyż, niżej litera A, po bokach niezidentyfikowane znaki, pseudolegenda, Rw: Wieża, po bokach półksiężyce i kliny z kulką w środku, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 19.8 mm, 0.74 g, gięty, pęknięcie, patyna
Literatura: Dbg 1278

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 187

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  260 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  95 zł