Węgry, denar

Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 20:58:00
348818
Opis: Węgry - Bela II Ślepy (1131–1141), denar, Aw: Długi krzyż z otokiem, wewnątrz kulka w każdym kącie, z zewnątrz w trzech kątach po dwa kliny, w czwartym litera E w prawo, Rw: W wewnętrznym otoku krzyż z klinami w kątach, w zewnętrznym krzyż i kliny
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 12.2 mm, 0.29 g, niewielkie wykruszenie, patyna
Literatura: Frynas H.11.11, Huszár 102

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 40

1)  30 zł