Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 20:54:40
348839
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z klinów, po bokach po trzy kliny, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 17.5 mm, 1.10 g, zgięty i wyprostowany, patyna
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 84

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł
4)  28 zł
5)  26 zł