Niemcy, denar typu OAP, X/XI w.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 20:54:00
348849
Opis: Niemcy - Saksonia - Otto III (983–1002), denar typu OAP, X/XI w., Aw: Krzyż, w kątach O-D-O-D, …GR'A +…, Rw: Kapliczka z poziomymi belkami, wewnątrz kulka, z lewej kulka, z prawej odwrócona litera T, ATEA…
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.7 mm, 1.41 g, lekko gięty, ciekawa odmiana
Literatura: Hatz typ IV.23.h

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 132

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  100 zł
6)  70 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  48 zł