Niemcy, denar

Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 20:53:20
348867
Opis: Niemcy - Górna Lotaryngia - Metz - bp Bertram (1179–1212), denar, Aw: Półpostać w lewo ze złożonymi rękami, legenda, Rw: Dłoń, na jej tle krzyż, wokół (ME)-TE-NS-(IS)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 14.9 mm, 0.66 g, zgięty, patyna
Literatura: Boudeau 1625

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 91

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  46 zł
4)  44 zł