Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 20:51:20
348853
Opis: Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo, denar, X/XI w., Aw: Krzyż, w każdym kącie kulka, legenda, Rw: S / …OLON… / A
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.4 mm, 1.47 g, gięty, patyna

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 70

1)  30 zł
2)  28 zł
3)  20 zł
4)  18 zł