Niemcy, denar

Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 20:50:40
348854
Opis: Niemcy - Deventer - Henryk II (1002–1014), denar, Aw: REX, legenda, Rw: Krzyż grecki w obwódce perełkowej, w każdym kącie kulka, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.2 mm, 0.96 g, lekko gięty, patyna
Literatura: Ilisch I 1.5

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 80

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  30 zł