Anglia, denar typu Long Cross, 997–1003

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 20:49:20
348837
Opis: Anglia - Aethelred II (978–1016), denar typu Long Cross, 997–1003, Londyn, mincerz Eadwold, Aw: Popiersie władcy w prawo, + ÆĐELREDREXANGLO, Rw: Dwunitkowy krzyż z ramionami zakończonym trójliściem, na środku krzyża kropka, +EAD-POLD-MOL-VND
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.9 mm, 1.34 g, ślad po zaklepanym otworze, patyna
Literatura: N. 774, S. 1152

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 280

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  450 zł
4)  370 zł
5)  330 zł
6)  250 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  190 zł
10)  185 zł
11)  180 zł
12)  180 zł
13)  170 zł
14)  150 zł
15)  120 zł