Republika Rzymska, denar, 75 pne

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 20:45:40
349178
Opis: Republika Rzymska - L. Farsuleius Mensor 75 pne, denar, 75 pne, Rzym, Aw: Popiersie Libertas w prawo, po prawej SC MENSOR, po lewej XↆVIIII i pileus, Rw: Mars w bidze w prawo, trzymający włócznię i podający dłoń stojącej obok Virtus, u dołu skorpion, w odcinku L FARSVLE[I]
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.99 g, patyna
Literatura: Crawford 392/1a, Albert 1295

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 109

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  600 zł