Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Polska, 10 złotych, 1965

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 21:45:40
343194
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1965, Warszawa, VII wieków Warszawy - Kolumna Zygmunta
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, piękne, patyna, moneta świeżo wyjęta z worka menniczego
Literatura: Parchimowicz 229

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 35

1)  42 zł