Cesarstwo Niemieckie, 1/2 marki, 1915 A

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2022 22:26:40
341311
Opis: Cesarstwo Niemieckie, 1/2 marki, 1915 A, Berlin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 6, Jaeger 16

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 35 zł
Ilość odsłon: 41

1)  26 zł
2)  24 zł
3)  22 zł