Zakończenie: 30-06-2022 20:00 ÷ 22:45
Polska, Koronacja Matki Boskiej Fatimskiej, 1992
346297
Aw: Widok kościoła Matki Bożej Królowej Polski w Krakowie... | I |
80 zł szac. 40 zł 56 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, kopia medalu z "Pocztu królów polskich" – Stefan Batory, XIX wiek
348629
Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura I•I•REICHEL•E•, STE... | III+ |
330 zł szac. 50 zł 244 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Dr Władysław Terlecki, 1978
346283
Aw: Popiersie 3/4 w lewo, z prawej PTAiN / 1977, DR WŁADY... | I |
34 zł szac. 50 zł 70 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - Niepodległość Polski, 1985
348605
Aw: Popiersie Józefa Piłsudskiego na wprost, wokoło napis... | I |
55 zł szac. 30 zł 82 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Nestor Peczerski, 1986
346289
Aw: Postać kronikarza piszącego przy pulpicie, niżej napi... | I |
60 zł szac. 60 zł 82 wyświetleń |
3 | zakończona | |
346290
110 zł szac. 60 zł 79 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, Za Zasługi dla Kościoła Kieleckiego, 1990
346293
Aw: Matka Boża z Dzieciątkiem, niżej MATKA • BOSKA • ŁASK... | I |
70 zł szac. 50 zł 100 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 60. rocznica powrotu oo. Paulinów na Wegry, 1994
346298
Aw: Kartusz z herbem Paulinów, niżej 1934–1994, SZEŚĆDZIE... | I |
105 zł szac. 60 zł 71 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - cegiełka, 1982
346276
Aw: Odznaka 15. Pułku Ułanów Wielkopolskich, wokół 15 PUŁ... | I |
22 zł szac. 30 zł 65 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, Kaplica p.w. Zmartwychwstania Pana
346299
Aw: Widok kościoła, KAPLICA P. W. ZMARTWYCHWSTANIA PANA -... | I |
38 zł szac. 60 zł 66 wyświetleń |
2 | zakończona |