Polska, Kaplica p.w. Zmartwychwstania Pana

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:35:20
346299
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Kaplica p.w. Zmartwychwstania Pana, Warszawa, Aw: Widok kościoła, KAPLICA P. W. ZMARTWYCHWSTANIA PANA - WEJHEROWO 28•X'84, Rw: Głowa Chrystusa w koronie cierniowej, POŚWIĘCENIA DOKONAŁ KS. BP ORD. M. PRZYKUCKI RiP
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 73.4 mm, 188.45 g

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 64

1)  38 zł
2)  36 zł