Polska, kopia medalu z "Pocztu królów polskich" – Stefan Batory, XIX wiek

Polska, kopia medalu z

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2022 22:30:20
348629
Opis: Polska - XIX wiek, kopia medalu z "Pocztu królów polskich" – Stefan Batory, XIX wiek, huta w Białogonie, Aw: Popiersie w lewo, niżej sygnatura I•I•REICHEL•E•, STEPHANUS BATOREUS, Rw: PRINS: TRANSILEV: / ANNÆ JAGIELLONÆ / REGINULÆ SPONSUS, / ELECT: IN REGEM A•D.1575. / D. 15. DEC: CORON: ANO SEQUEN= / TE D. 30. MAII GEDANENSES AD / OBSEQUIUM ADEGI POLOCIAM / VITEPSCUM ET LIVONIAM REIP: / ARMIS RESTITUIT TRIBUNALIA / INSTAURAVIT ACADEMIAM / VILNENSEM EREXIT JUSTUS / STRENUUS, ERUDITUS, / IMMATURA MORTE / SUBLATUS GRODNÆ, / A.D. 1586. ÆT: 54. R. 11. / D. 12. DEC:
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: żelazo lane, 44.5 mm, 34.82 g

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 244

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  80 zł