Polska, Pamiątkowa Odznaka Żołnierska 9. Pułku Artylerii Ciężkiej (KOPIA), od 1930

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:49:20
347040
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Pamiątkowa Odznaka Żołnierska 9. Pułku Artylerii Ciężkiej (KOPIA), od 1930, kwadrat w którym krzyż z ramionami złożonymi z czterech stylizowanych Orłów, w kątach krzyża 9 PAC, na środku krzyża wieniec z Krzyżem Orderu Virtuti Militari, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 39.7 x 39.6 mm, 27.37 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 89

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  36 zł
4)  24 zł