Polska, odznaka 4. Pułku Piechoty Legionów w Kielcach, 1921–1928

Cena wylicytowana: 3 100 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:42:00
346942
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka 4. Pułku Piechoty Legionów w Kielcach, 1921–1928, Odznaka wzoru II - swastyka, w centralnej części Orzeł, z boków napisy ROK WOJNY / ZASŁUGA / 1915-16 / 4. P. P., na prawym ramieniu punca, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 40.6 x 41.1 mm, 9.63 g (z nakrętką)
Literatura: Stela 2.17.a, Sawicki/Wielechowski s. 30

Cena końcowa: 3 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 631

1)  3 100 zł
2)  3 000 zł
3)  2 000 zł
4)  1 900 zł
5)  660 zł
6)  600 zł
7)  560 zł
8)  260 zł
9)  90 zł