Polska, Odznaka Oficerska Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:40:40
347022
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Oficerska Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929, Orzeł, na tle słupa granicznego, wokół którego promienie, całość w wieńcu laurowym zwieńczonym medalionem, w którym litery KOP, na dole wstęga, na której ZA SŁUŻBĘ GRANICZNĄ, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana STANISŁĄW REISING / GRAWER / WARSZAWA / NIECAŁA No 1
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 33.2 x 48.2 mm, 22.07 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 453

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  900 zł
4)  860 zł
5)  700 zł
6)  600 zł
7)  410 zł
8)  330 zł
9)  300 zł
10)  260 zł
11)  200 zł
12)  110 zł
13)  100 zł
14)  95 zł
15)  90 zł