Polska, Oficerska Odznaka Pamiątkowa 25. Pułku Piechoty (KOPIA), od 1928

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:49:00
347039
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Oficerska Odznaka Pamiątkowa 25. Pułku Piechoty (KOPIA), od 1928, Krzyż, w kątach którego promienie, na ramionach krzyża 25 / P - P / 1918, na środku krzyża wieniec z Orłem, na wieńcu 3.XI., odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA /UL. MIODOWA No 19
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, emalia, 37.9 x 38.1 mm, 27.23 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 139

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  46 zł
5)  18 zł