Polska, Żołnierska Odznaka Pamiątkowa 33. Dywizjony Artylerii Lekkiej (KOPIA), od 1934

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:48:40
347038
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Żołnierska Odznaka Pamiątkowa 33. Dywizjony Artylerii Lekkiej (KOPIA), od 1934, Krzyż maltański, na ramionach D - A - L, na środku krzyża Orzeł stojący na dwóch skrzyzowanych armatach, na piersi orła 33, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana S. LIPCZYŃSKI - WARSZAWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 44.5 x 44.4 mm, 19.87 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 92

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł
4)  30 zł
5)  18 zł