Polska, Pamiątkowa Odznaka Oficerska 1. Pułku Strzelców Konnych (KOPIA), od 1926

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:48:20
347037
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Pamiątkowa Odznaka Oficerska 1. Pułku Strzelców Konnych (KOPIA), od 1926, Dwunastopromienna gwiazda osadzona na obręczy, na której 1806 - 1812 - 1815 - 1831 - 1919 - 1924, na gwieździe 1 oraz Orzeł stojący na proporczyku w barwach pułku, odznaka czteroczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana FR. MALINA / KRAKÓW
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 40.0 mm, 20.45 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 83

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł
4)  36 zł
5)  18 zł