Polska, Oficerska Odznaka Pamiątkowa 27. Pułku Ułanów (KOPIA), od 1926

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:48:00
347036
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Oficerska Odznaka Pamiątkowa 27. Pułku Ułanów (KOPIA), od 1926, Orzeł z rozpostartymi skrzydłami, stojący na wieńcu laurowo-dębowym, na piórach ogona 1920, na piersi Orła tarcza z barwami pułku, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 67.7 x 40.4 mm, 25.88 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 144

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł
4)  65 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  40 zł
8)  26 zł