Polska, Odznaka Oficerska 21. Pułku Ułanów Nadwiślańskich (KOPIA), od 1928

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:46:40
347032
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Oficerska 21. Pułku Ułanów Nadwiślańskich (KOPIA), od 1928, Krzyż maltański, w kątach promienie na których naprzemienni 21 i U, w medalionie wieniec,w którym Orzeł, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 39.5 x 39.6 mm, 24.78 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 117

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  40 zł
4)  30 zł
5)  22 zł
6)  20 zł
7)  18 zł