Polska, Odznaka Pamiątkowa 20. Pułku Ułanów (KOPIA), od 1924

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:46:20
347031
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Pamiątkowa 20. Pułku Ułanów (KOPIA), od 1924, Krzyż maltański, na jego środku ukoronowany monogram I3R, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. MIECZNIK / GRAWER / WARSZAWA / Ś-TO KRZYSKA 20
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 39.4 x 40.4 mm, 12.31 (z nakrętką)

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 120

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  48 zł
5)  18 zł