Polska, Odznaka Pamiątkowa 6. Pułku Ułanów Kaniowskich (KOPIA), 1921–1930

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:45:20
347028
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Pamiątkowa 6. Pułku Ułanów Kaniowskich (KOPIA), 1921–1930, Krzyż maltański, na nim Orzeł jagielloński, na piersi Orła medalion z inicjałem 6 U, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / UL. MIODOWA No 19
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, 51.2 x 51.9 mm, 26.75 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 143

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  38 zł
4)  36 zł
5)  34 zł
6)  32 zł
7)  28 zł
8)  26 zł