Polska, Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:43:40
346947
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości, 1928, Warszawa, Głowa Józefa Piłsudskiego w lewo, z lewej sygnatrura J.AVMILLER, na stronie odwrotnej oracz z pługiem, usuwający osty, niżej 1918•1928, niżej znak mennicy, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, wykonane w Mennicy Państwowej
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.2 mm, 20.40 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 133

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  65 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  46 zł
9)  30 zł