Polska, odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921

Polska, odznaka pamiątkowa

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:42:40
346944
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa "Orlęta” (wzór 1), po 1921, krzyż złożony z czterech stylizowanych orłów, między nimi promienie, w medalionie w otoku napis OBROŃCOM KRESÓW WSCHODNICH •1919•, w polu herb Lwowa, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowanie na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 43.6 x 44.0 mm, 14.03 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 131

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  210 zł
4)  175 zł
5)  170 zł
6)  135 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  90 zł