Polska, odznaka pamiątkowa II Korpusu Wschodniego, od 1921

Cena wylicytowana: 2 500 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:42:20
346943
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), odznaka pamiątkowa II Korpusu Wschodniego, od 1921, Warszawa, Krzyż, na którego ramionach 1918 / 11 V oraz KAN - IÓW, między ramionami dwa skrzyzowane miecze, na krzyżu orzeł wojskowy z tarczą amazonek, na której II / KORPUS, na stronie odwrotnej nabuty numer 1430, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J.KNEDLER
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 42.2 x 45.0 mm, 19.75 g (z nakrętką), częściowo zerwany gwint, wyłamana rękojeść jednego z mieczy
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 629

Cena końcowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 171

1)  2 500 zł
2)  2 400 zł
3)  1 100 zł
4)  450 zł
5)  350 zł
6)  140 zł
7)  135 zł
8)  130 zł
9)  120 zł