Polska, Odznaka Pamiątkowa Centralnej Szkoły Żandarmerii, od 1928

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:41:00
347023
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Pamiątkowa Centralnej Szkoły Żandarmerii, od 1928, Warszawa, Ośmiopromienna gwiazda, na niej krzyż z mocno rozszerzonymi końcami ramion, w medalionie wieniec, w którym C S Ż, na stronie odwrotnej nabita punca srebra i imiennik JM, odznaka wykonana w zakładzie Józefa Michrowskiego w Warszawie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, emalia, 40.0 x 40.1 mm, 15.66 g (bez nakrętki), medalion przekręcony, wykruszenia emalii, lekko przegięty słupek
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 446

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 218

1)  1 950 zł
2)  1 900 zł
3)  1 800 zł
4)  1 650 zł
5)  1 000 zł
6)  760 zł
7)  290 zł
8)  270 zł