Polska, Odznaka Żołnierska Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:40:20
347021
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Odznaka Żołnierska Korpusu Ochrony Pogranicza, od 1929, Orzeł, na tle słupa granicznego, wokół którego promienie, całość w wieńcu laurowym zwieńczonym medalionem, w którym litery KOP, na dole wstęga, na której ZA SŁUŻBĘ GRANICZNĄ, odznaka jednoczęściowa, bita z kontrą, mocowana na słupek, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, 33.8 x 49.3 mm, 15.46 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 42
Ilość odsłon: 320

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  600 zł
4)  420 zł
5)  260 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  130 zł
10)  120 zł
11)  80 zł
12)  70 zł
13)  65 zł
14)  60 zł