Polska, Krzyż Niepodległości z nadaniem, od 1930

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:40:00
346941
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Niepodległości z nadaniem, od 1930, Krzyż grecki, na bocznych ramionach BOJOWNIKOM - NIEPODLEGŁOŚCI, na środku stylizowany Orzeł, krzyż jednoczęściowy, mocowany na wstążkę, dodatkowo nadanie z dnia 9.10.1933 na nazwisko Guderski Kazimierz
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 39.9 x 44.6 mm, 18.90 g (ze wstążką), tuba bez dna, karton na tubę mocno zniszczony

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 314

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 100 zł
4)  1 050 zł
5)  1 000 zł
6)  980 zł
7)  900 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  240 zł