Rosja, medal za wojnę krymską 1853–1856, 1856

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:39:00
347475
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), medal za wojnę krymską 1853–1856, 1856, Monogramy Mikołaja I i Aleksandra II pod koronami, nad nimi oko opatrzności, niżej 1853-1854-1855-1856., na stronie odwrotnej НА ТЯ / ГОСПОДИ / УПОВАХОМЪ, ДА / НЕ ПОСТЫДИМСЯ / ВО ВЕКИ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 28.1 mm, 10.63 g, patyna
Literatura: Diakov 654.2

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 118

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  130 zł