Francja, Medal Zwycięstwa, od 1922

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:38:20
346948
Opis: Francja - III Republika (1871–1940), Medal Zwycięstwa, od 1922, Paryż, Wiktoria, trzymająca gałązkę i wieniec, na dole sygnatura A. MORLON, na stronie odwrotnej R - F / LA / GRANDE GVERRE / POVR LA / CIVILISATION / 1914-1918, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 35.5 mm, 21.33 g (ze wstążką)
Literatura: Barac 417

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 69

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  38 zł