Polska, plakieta - szkatułka z okazji 60. lat Gabinetu Numizmatycznego Mennicy Państwowej w Warszawie, 1988

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:38:00
347231
Opis: Polska - III RP po 1989, plakieta - szkatułka z okazji 60. lat Gabinetu Numizmatycznego Mennicy Państwowej w Warszawie, 1988, Warszawa, Na wieczku w kartuszu 1928 / GABINET / NUMIZMATYCZNY / 1988 / MW, wewnątrz wieczka widok ulicy Bielańskiej wg akwareli Z. Vogla, wewnątrz kopie dukata, talara i grosza z 1766 roku, na spodzie monogram SAR, plakieta projektu B. Chmielewskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, złocony, miedź, 91.3 x 58.2 x 11.6 mm, 357.78 g, bardzo ładnie zachowany, nakład 300 sztuk
Literatura: Paszkowycz 17/88

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 313

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  440 zł
4)  400 zł
5)  310 zł
6)  175 zł
7)  170 zł
8)  160 zł
9)  150 zł