Polska, ryngraf, 1936–1944

Polska, ryngraf, 1936–1944

Polska, ryngraf, 1936–1944

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:37:40
347230
Opis: Polska, ryngraf, 1936–1944, Lwów, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na tle Orła, na stonie odwrotnej sygnatura J. SOPYŁŁO oraz Związku Katolickich Producentów Dewocjonaliów
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cyna, 68.0 x 79.5 mm, 53.12 g, pięknie zachowany

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 207

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  48 zł