Polska, Model autorski rewersu medalu Jana Kilińskiego, 1970

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:34:20
347232
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Model autorski rewersu medalu Jana Kilińskiego, 1970, Warszawa, Pionowo ustawione kosy, na nich 1760 - 1819, niżej JAN KILIŃSKI, z lewej sygnatura jmarkiewicz - N
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz cynowany (?), 195 mm, 915.47 g
Literatura: MMP 70/342 (rewers)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 104

1)  230 zł
2)  220 zł