Polska, 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:34:00
347226
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 1.000 Lat Monety Polskiej, 1966, Warszawa, Aw: Scena bicia monety w Polsce Piastowskiej, na dole sygnatura W.KOWALIK, wkoło TYSIĄC LAT MONETY POLSKIEJ * 966-1966 *, Rw: Sześciokąt podzielony na 4 pola, w których: Orzeł piastowski, denar Mieszka, moneta 1 złotowa i współczesne godło Polski, z prawej sygnatura W.KOWALIK, wokoło NUMIZMATYCY POLSCY P.T.A, medal projektu Wacława Kowalika
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 69.9 mm, 125.15 g, nakład 1.500 sztuk
Literatura: MMP 64/123, Paszkowycz 10/64

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 121

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  75 zł