Polska, medal na pamiątkę złotych godów, 1937

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:33:00
347436
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal na pamiątkę złotych godów, 1937, Warszawa, Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sygnatura J.AVMILLER i znak Mennicy Warszawskiej, w otoku PROFESOR IGNACY - MOŚCICKI, Rw: Orzeł, niżej NA PAMIĄTKĘ / ZŁOTYCH GODÓW / MAŁŻEŃSKICH, w otoku PREZYDENT RZPLITEJ POLSKIEJ, na obrzeżu punca srebra i znak mennicy
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 950, 50.4 mm, 66.45 g, patyna
Literatura: Strzałkowski 832

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 142

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  290 zł
4)  280 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  240 zł