Polska, Zielony Krzyż, 1930

Polska, Zielony Krzyż, 1930

Polska, Zielony Krzyż, 1930

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:32:20
347432
Opis: Polska - II Rzeczpospolita (1918–1939), Zielony Krzyż, 1930, Warszawa, Krzyż kawalerski, w kątach promienie, na środku medalion z krzyżem, wokół 19.V.1920 - 1930, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana I KRAJ MEDALJERNIA / A. NAGALSKI / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, 25.6 x 26.0 mm, 10.18 g (z nakrętką), miejscowe wykruszenie emalii

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 132

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  150 zł
6)  30 zł
7)  28 zł
8)  26 zł
9)  24 zł