Polska, medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:30:40
347472
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal wybity na 125. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3. Maja, 1916, Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Królestwa Polskiego, WARSZAWA 1916 ROKU, Rw: W wieńcu napis w siedmiu wierszach: NA PAMIĄTKĘ WIEKOPOMNEJ UCHWAŁY KONSTYTUCYI 3 GO MAJA 1791 R, sygnatura W.T.NUM. (Warszawskie Towarzystwo Numizmatyczne)
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 28.6 mm, 7.62 g, miejscowa patyna

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 312

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  400 zł
4)  350 zł
5)  320 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  240 zł
9)  230 zł
10)  210 zł
11)  200 zł
12)  185 zł