Polska, Rosjanie Braciom Polakom, 1914

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:30:20
347474
Opis: Polska - I wojna światowa (1914–1918), Rosjanie Braciom Polakom, 1914, Petersburg, Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka, w tle ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, wokół W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA - 1914, na stronie odwrotnej u góry Orzeł rosyjski a u dołu Orzeł polski, między nimi plakieta, na której РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM, na dole z prawej sygnatura A.ЖАКАРЪ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 24.3 mm, 7.17 g
Literatura: Strzałkowski 276 (R)

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 190

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  44 zł