Polska, Bohaterom Powstania Listopadowego, 1880

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:30:00
347435
Opis: Polska - XIX wiek, Bohaterom Powstania Listopadowego, 1880, Monachium, Aw: Polonia w koronie i kolczudze, lewą ręką wsparta na mieczu, w prawej ręce trzyma proporzec, na którym Orzeł i ZA WASZĄ I NASZĄ WOLNOŚĆ, z prawej sygnatura W. A. MALINOWSKI, USQUE AD FINEM, w odcinku MDCCCXXX, Rw: Wieniec, w nim POLSKA / BOHATEROM POWSTANIA / LISTOPADOWEGO / W / PIĘĆDZIESIĘCIOLETNIĄ / ROCZNICĘ, medal projektu W. Artura Malinowskiego
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 64.1 mm, 91.06 g, patyna
Literatura: Chomyn 596, H-Cz. 8043, Szyszko-Czyżak 102

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 325

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  880 zł
4)  800 zł
5)  560 zł
6)  540 zł
7)  520 zł
8)  440 zł
9)  420 zł
10)  400 zł
11)  390 zł
12)  380 zł
13)  370 zł