Szwecja, 2 korony, 1932

Szwecja, 2 korony, 1932

Szwecja, 2 korony, 1932

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:24:00
347193
Opis: Szwecja - Gustaw V (1907–1950), 2 korony, 1932, Sztokholm, 300. rocznica śmierci Gustawa II Adolfa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, 15.00 g, miejscowa patyna
Literatura: SM 17, Delzanno 17

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 95

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  50 zł
5)  48 zł