Rosja, 10 kopiejek, 1912 СПБ ЭБ

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2022 22:17:40
345479
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 10 kopiejek, 1912 СПБ ЭБ, Petersburg
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: Bitkin 164, Kazakov 422

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 70

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  32 zł
4)  28 zł
5)  26 zł
6)  24 zł